De kracht van blanco

Blanco. Een nieuw notitieboek. Een leeg vel wit papier. Een frisgewassen witte handdoek. Ik houd er van. Nieuw. Leeg. Fris. Het is de kans om in het moment te leven. Geen verhalen, overtuigingen of beperkingen. Niet over vroeger. Niet over straks. Niet over nu. Alles ligt nog open. Alles is nog vrij. Alles is.

Zo vaak is er een oordeel op blanco. Tegenwoordig ‘moeten’ we van alles. Althans, dat zijn we gaan denken en gaan geloven. Blanco zou zijn of je geen mening hebt. Te grijs, gemiddeld en dan tel je niet mee. Zegt men.

Ik zie blanco anders. Blanco is een wereld van mogelijkheden. Voorbij ons denken. Blanco is het ongeschreven blad. Puur. Onschuld. Het moment voor een verse start.

Nee, het is niet dat we in blanco geen mening dúrven geven of geen mening hebben. Blanco maakt dat er ruimte is. Ruimte om te horen, te observeren, te ervaren. Ruimte om in het NIETS te zijn. En als we in het niets zijn, zijn wij dus ALLES. En kunnen we één worden met AL wat is.

Dus, ja, ik houd van blanco. Geen voorbedachte rade. Geen zoektocht. Geen beperkte gedachten. Blanco is Zuiver, Zijn en Liefde.

En we kunnen daar elke keer weer naar toe. Een verse start maken. Wanneer we weer even te lang, te veel, te druk alles opgevuld hebben. Lekker even blanco zijn. Dan komt er zomaar ineens een oplossing voor dat waar je al die tijd maar niet uitkwam, er ontstaat een spontaan idee waar je heel erg blij van wordt of je schrijft in een mum een tekst vanuit het hart:).

Liefs, Yolanda.

PS: Ik nodig je graag uit voor een verse start. Zien welke mogelijkheden er voor jou vanuit blanco ontstaan. Dit is in mijn coaching een krachtig speerpunt. Jouw zuivere eigen hart en vanuit die ruimte gaan leven en werken. Wil je mij persoonlijk spreken over mijn programma’s en coaching, dan kun je een gratis strategie gesprek met mij aanvragen.